Яку мікропозику в Україні краще обрати

Сьогодні на ринку мікрокредитування є безліч пропозицій. Знайти найбільш оптимальну в тій чи іншій ситуації буває складно. Щоб правильно вибрати МФО, потрібно звернути увагу на ряд факторів. Детальніше про це на сайті Finance.ua

Наявність державної реєстрації

Це одна з ознак, яка говорить про надійність компанії. Дізнатися цю інформацію можна в державному реєстрі мікрофінансових організацій.

Доступність ліцензії на сайті

Хороша МФО розміщує посилання на документи про ліцензію на сайті або надає копії цих документів після запиту.

Розмір ставки

Всі МФО вказують ставку в день. Шукайте організацію, яка пропонує ставку до 1,5%. Пропозиції від 2% не вигідні для позичальника. 

Способи отримання та погашення позики

Зверніть увагу на способи, якими ви можете отримати гроші. Як мінімум, повинна бути можливість отримання грошей на банківську карту. Також плюсом буде отримання позики на електронний гаманець. Чим більше способів пропонує організація, тим краще. 

Вимоги до позичальників

Важливо врахувати вимоги до позичальника. Стандартні вимоги більшості компаній — вік від 18 років і громадянство України. Деякі організації пред’являють додаткові вимоги до позичальників (наприклад, наявність офіційного працевлаштування, проходження ідентифікації особи та інше).

Необхідні документи для отримання позики онлайн

Важливим фактором є список необхідних документів. Чим менше потрібно надати документів, тим зручніше. Зазвичай для отримання грошей потрібно паспорт і в більшості випадків другий документ. Якщо компанія просить у вас великий пакет документів, можливо, варто вибрати іншу МФО.

Розгляд заявки на позику

Враховуйте і швидкість розгляду заявки. Оптимальним є розгляд протягом декількох годин. Також вкрай важлива швидкість видачі грошей. Деякі МФО роблять моментальну виплату.

Щоб залучити нових клієнтів, деякі кредитори пропонують різні бонуси. Наприклад, безвідсоткова перша позика або низька процентна ставка для постійних клієнтів. Бонусні пропозиції дозволяють заощадити.

Якість служби підтримки

Це може бути гаряча телефонна лінія, онлайн-чат, форма зв’язку на сайті та інші способи. Служба підтримки повинна оперативно відповідати на всі запитання клієнтів. Якщо МФО пропонує недостатню кількість способів зв’язку, варто звернутися в іншу компанію.

Відгуки та рейтинги МФО

При виборі компанії варто звернути увагу і на відгуки. Тут потрібно бути уважним, так як часто самі мікрофінансові організації залишають про себе позитивні відгуки з метою реклами. Тому краще дізнаватися думку клієнтів на авторитетних сайтах і в спеціалізованих рейтингах.

Якщо МФО не зареєстрована, відмовляється надавати документи про ліцензію, приховує умови видачі або вимагає передоплату, за її вивіскою ховаються шахраї. Вони можуть використовувати ваші паспортні дані для отримання вигоди або зникнути з вашою передоплатою. Тому при виборі зайва обережність не завадить. Особливо це стосується організацій, які з’явилися на ринку недавно.

Отже, щоб вибрати МФО, яка буде максимально надійною, необхідно:

  • Перевірити наявність компанії в реєстрі.
  • Вивчити документи компанії — свідоцтво про реєстрацію, про внесення до Реєстру.
  • Вивчити умови позик — суми, терміни, ставки.
  • Дізнатися, які способи отримання та погашення позики пропонує компанія.
  • Вивчити вимоги до позичальника та основні умови договору.
  • Оцінити швидкість розгляду заявки та перерахування грошей.
  • Перевірити акції та бонуси, які діють для позичальників.
  • Оцінити якість роботи служби підтримки.

Перед взяттям позики треба ознайомитися з відгуками позичальників і згадками про компанію в рейтингах. А за якими критеріями обираєте мікрофінансові компанії ви? Зі свого боку радимо звертати увагу на все, про що йшла мова в даній публікації. Таким чином ви зможете знизити всі ризики та отримати якісні послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *